Zajímá Vás více?

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme Develoria.
Poznejte nás.

Jsme investiční
developerská společnost.

Působíme na českém, slovenském, rakouském a chorvatském trhu. Soustřeďujeme se převážně na developerskou výstavbu, nákup a následný pronájem nemovitostí. O chod společnosti se stará tým zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru.

Máme za sebou kus historie.

Seznamte se s Davidem Pehalem, zakladatelem firmy Develoria s.r.o. Ten svedl dohromady tým zkušených odborníků, kteří se stali hlavní silou společnosti podnikající v oblasti nemovitostí.

O nás

Naše začátky.

Začátky v realitním byznysu byly krásné časy.

Zrovna jsem byl v posledním ročníku na vysoké škole, když mě kamarád oslovil s nabídkou práce v jeho realitní kanceláři. Postupně mě zasvětil do všech tajů v oblasti nemovitostí. Ve svém oboru je jednička, a tak jsem se díky jeho pomoci a své píli vypracoval ze začátečníka na zkušeného obchodníka.

Brzy jsem měl vlastní tým,

kterému jsem kromě svých zkušeností předal i segment prodeje bytů a domů. A to bylo zásadní. Najednou jsem měl čas věnovat se větším projektům.

Začalo to prodejem činžovních domů a investičních nemovitostí.

Z těchto obchodů jsou vyšší provize. Stačilo mi tedy udělat pouze pár obchodů ročně. Prakticky jsem vypadl z denního obchodu a moje práce byla spíše o tvoření kontaktů. To však bylo demotivující pro můj tým, který prodával byty a domy jako na běžícím pásu. Proto jsem se nakonec vedoucí pozice vzdal a věnoval se dál naplno prodeji investičních nemovitostí.

Peníze ale nejsou vše.

Stále tomu něco chybělo. Práce byla dobrá, ale uvědomil jsem si, že mě nenaplňuje. Proto jsem se pustil do prvního samostatného projektu. Koupil jsem rozestavěný dům, který jsem nechal dokončit. Následně jsem jej prodal se slušným ziskem. Pak přišly další a další projekty. Tím jsem položil základy společnosti, která měla teprve vzniknout.

Nápad na založení Develorie.

Nápad na založení firmy vznikl na konci roku 2018 v New Yorku. Megalomanské stavby a mrakodrapy mne uchvátily natolik, že se mi v hlavě začal rodit plán. Chtěl jsem stavět větší a důvtipnější projekty. Schopný tým na jejich realizování jsem již měl, ale vyhledat vhodné investory bylo zdlouhavé a namáhavé. Proto jsem oslovil firmu GFF s.r.o., která se specializuje na hledání investorů, reklamní strategii i kompletní back office. A skládačka do sebe zapadla. Díky této spolupráci jsem se mohl začít plně věnovat návrhu a realizaci projektů, na kterých se nám za necelý rok podařilo vybudovat stabilní zázemí společnosti.
O nás

Spojení s GFF s.r.o.

Proč jste se spojili s GFF s.r.o.?

Od mých začátku se trh hodně změnil. Poptávka po bydlení neustále roste. Klienti mají vysoké nároky na kvalitu služeb i na kvalitu technologií a materiálů. Pokud nereagujete okamžitě, příležitost vám uteče. Sehnat ale dostatek odborné pracovní síly, která by nápor zvládla, není jednoduché. Proto jsme spojili síly se společností GFF s.r.o., která nám poskytla podporu a investory. Díky tomu reaguji na každou příležitost okamžitě a zvládám se plně věnovat developerským projektům.

Co od vás investor získá?

Samozřejmě peníze. (smích) A nejen to. S investovanými prostředky nakládáme transparentně. Klienti vždy vidí, které projekty se realizují a kam jejich vklad směřuje. Pokud se navíc jedná o velký kapitál, poskytujeme přímé záruky formou zástav a dalších zajištění.

Realizujeme hlavně projekty, které jsou něčím jedinečné.

Stavíme budovy s ohledem na jejich prostředí. Předem také víme, na koho budeme cílit. Díky tomu se nemovitost skvěle prezentuje, inzeruje a prodává/pronajímá. Například jsme na Kořenci stavěli domky pro golfisty. Design jsme vyšperkovali pro každého kupce přesně podle jeho přestav. To jsou služby, které zatím žádný developer v ČR nenabízí.

Jakou máte vizi? A jak ji naplníte?

Hledíme vstříc budoucnosti. A máme jasný cíl! Peníze vkládáme do tří základních investičních pilířů, které jsme si ve společnosti stanovili. Developerské projekty, house flipping a pronájem vlastních nemovitostí. Poslední jmenované je pro nás nejdůležitější. Držení nemovitostí s pravidelným příjmem za jejich pronájem nás postupně dovede na vrchol. A tam míříme…

Reference

D. J. – podílový investor

„S panem Pehalem spolupracujeme delší dobu, Podílel jsem se již na 3 projektech, které vždy byly dotaženy do zdárneho finále a společně investujeme dál.“

D. K. – podílový investor

„Investiční horizont byl 3 roky a již po roce a půl firma splatila své závazky včetně úroků a bonusů za předčasné splacení.“

Brenna – majitel nemovitosti

„Koupili jsme dům na Kořenci pro krátkodobý pronájem. O jeho správu se nám pořád stará Develoria, za což firmě děkujeme a těšíme se na další společné investice.“

Manželé S. – majitelé nemovitosti

„Koupili jsme dům a od Develorie jsme získali maximální možný servis. Doporučujeme!“

F. CH. – investor

„Investoval jsem s firmou již vícekrát a vždy jsem byl spokojený s profesionálním přístupem.“

J. M. – investor

„Koupil jsem si u Develorie dluhopis. Úroky jsou mi vypláceny kvartálně a ve stanovených termínech.“

T. V. – klient, investor

„Develoria ode mě koupila nemovitost, kterou následně proměnila cestou house flippingu. Utržený kapitál za prodej nemovitosti mi pomohla dále investovat. Děkuji za spolupráci.“