Zajímá Vás více?

House Flipping Helfertova

Rekonstrukce nemovitost v blízkosti vily Tugendhat, v jedné z nejprestižnějších lokalit Brna, kde rostou ceny ještě větším tempem než ve zbytku města.
Investiční objem: 5 mil. Kč
Druh investice: developerský projekt s výstavbou na klíč
→ PROHLÉDNOUT

READ MORE

Polyfunkční dům Jihlavská

Připravovaný projekt v Brně v Bohunicích nabídne budoucím klientům až 1800 m2 obchodních, kancelářských a bytových ploch. Hlavní výhodou jsou nedaleká obchodní a kancelářská centra.
Investiční objem: 110 mil. Kč
Druh projektu: developerský projekt určen k prodeji bytových jednotek a k pronájmu komerčních prostor
→ PROHLÉDNOUT

READ MORE

Rodinné domy Květnice

Připravovaná výstavba dvojdomu v obci Květnice u Prahy nabídne klientům rodinnou pohodu v designových domech nedaleko metropole.
Investiční objem: 19 mil. Kč
Druh projektu: developerský projekt
→ PROHLÉDNOUT

READ MORE

Villa Kořenec

Čtyři villy z projektu Golfových domů slouží
ke krátkodobému pronájmu
a tvoří tak stálý příjem
a bezpečné investiční portfolio.
Investiční objem: 32 mil. Kč
Druh projektu: krátkodobý pronájem
→ PROHLÉDNOUT

READ MORE
Kořenec

Golfové domy Kořenec

Deset unikátních kruhových domů přizpůsobených na míru každému klientovi se nachází v srdci Drahanské vrchoviny u golfového areálu Kořenec Golf & Ski Resort.
Investiční objem: 70 mil. Kč
Druh projektu: developerský projekt s výstavbou na klíč
→ PROHLÉDNOUT

READ MORE

Pronájem nemovitostí

Než abychom si nechali celý výnos z úspěšných projektů, raději si část nemovitostí držíme. Ty aktivně poskytujeme k pronájmu za účelem zisku. Tím tvoříme jednu z hlavních částí výnosného a bezpečného portfolia.

READ MORE

Developerské projekty

Dejte nám vhodný pozemek a my postavíme dům. A ne jen tak ledajaký! Při tvorbě každého projektu hledíme vždy na 2 důležité faktory ovlivňující jeho úspěšnost. Za prvé perfektně připravíme plán včetně milníků, za druhé si dáme maximálně záležet na designu a urbanistice jednotlivých realizací. Právě to dělá naše stavby výjimečnými.

READ MORE

Flipping house

Slyšeli jste už o House-Flippingu – investičním trendu ze západu? Základem je nákup nemovitosti určené ke kompletní rekonstrukci a tím pádem i pod průměrnou trzřní cenou. Ta je následně našimi designery přestavěna na moderní bydlení i s kompletním vybavením. Hned poté ji tým odborníků na marketing nabízí k prodeji přes všechny dostupné kanály. Cílenou reklamou oslovíme více než 5000 potenciálních kupců denně.

READ MORE