Zajímá Vás více?

INVESTICE

Chcete se podílet na projektu formou investice?

SMYSLUPLNĚ

Investujte s námi
do budoucnosti v bydlení.

Pomůžeme vám chytře investovat na realitním trhu. Můžete si s námi doplnit své investiční portfolio či začít tvořit nové. Investice do nemovitostí Vám umožní stabilně zhodnotit své volné finanční prostředky. Naše společnost se věnuje třem perspektivním oblastem investic na trhu s nemovitostmi. Jsou jimi developerské projekty, house flipping a krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Všem projektům se pečlivě věnujeme do sebemenšího detailu. Díky tomu víme, kdy a kam se vyplatí investovat a kdy je lepší dát ruce pryč. Naší práci maximálně důvěřujeme. Každý projekt si sami plánujeme i vytváříme, navíc se na všech z nich podílíme třetinovým vkladem. Jsme s Vámi na jedné lodi.

PROČ S NÁMI?
 • česká firma
 • ověřená strategie
 • precizní plánování
 • posuzování investičního potenciálu
 • zajímavé ekonomické i realizační výsledky
 • bezpečný poměr zhodnocení a rizika
 • generování pravidelného zisku
 • transparentnost a přímá komunikace
 • finanční spoluúčast na projektech
 • jištění samotnou nemovitostí

REFERENČNÍ PROJEKTY

Vaše investice nám už pomohli dokončit:

Villa Kořenec

32 mil. Kč

REFERENCE

Naše projekty stojí za povšimnutí!

Realitní projekt roku 2017

Cena architektů v Jihomoravském kraji pro projekt Golfové domy Kořenec

Reportáž České televize

Stali jsme se příkladem moderního a originálního přístupu k bydlení
pasted image 0
TYP INVESTICE

Jak s námi můžete investovat:

Pevná úroková sazba

Minimální hodnota investice: 10 tis. Kč
Zhodnocení: 4–8 % p. a.
Splatnost: 0,5–5 let

CHCI INVESTOVAT

Podílové spoluvlastnictví

Minimální hodnota investice: 2 mil. Kč
Zhodnocení: od 10 %
Splatnost: 5 let

CHCI INVESTOVAT
FAQ

Časté dotazy:

Peníze použijeme na nákup pozemků a budov, výstavbu developerských projektů, house flipping,  nákup a následný pronájem komerčních areálů, bytových či polyfunkčních domů, výstavbu a následný krátkodobý pronájem zážitkového bydlení. Investujeme převážně v oblastech větších měst, jako jsou Praha a Brno, nebo v oblíbených rekreačních oblastech.
S vlastní nemovitostí se pojí nejen administrativní zátěž či komunikace s nájemníky, ale přichází i nutnost se o ni starat. Investice s námi je tedy pohodlnější a těchto starostí Vás zbaví.
Nemusíte platiť žádné poplatky.

Finanční prostředky zhodnotíme tak, že zvyšujeme hodnotu námi realizovaných projektů a zakoupených nemovitostí. Ty pak následně prodáváme nebo pronajímáme. 
Převážná většina vybraných prostředků putuje přímo na nákup nemovitostí, případně na jejich výstavbu či rekonstrukci. Proto je Vaše investice vždy zajištěna hmotným majetkem společnosti.

Při investování se rizikům nikdy zcela nevyhnete. Investice do nemovitostí se řadí mezi tzv. konzervativní investice, tedy ty s nízkým rizikem. Oproti jiným je trh s nemovitostmi  stabilní a výkyvy se zde objevují jen málo. A pokud už k nim dojde, po čase se nemovitost dostane zpět na svou původní hodnotu.

Situace na realitním trhu je dlouhodobě příznivá. Poptávka po nových prostorách k bydlení i pro podnikání se neustále zvyšuje.

Samozřejmě i zde lze pocítit vliv koronakrize – je znát vyšší zájem o vlastnictví nemovitosti, tedy došlo ke zvýšení investičního potenciálu.

Na trhu s nemovitostmi je třeba být flexibilní. Vyřídit potřebnou administrativu, kterou banky pro poskytnutí úvěru vyžadují, je časově náročné. Než banka dospěje k rozhodnutí, může být vhodná nemovitost dávno pryč. Finanční prostředky od investorů jsou tak pro nás výhodnější,
i když za ně zaplatíme o něco víc.

Samozřejmě. Náš tým poradců a odborníků Vám rád s čímkoli poradí a zodpoví všechny Vaše dotazy.

KONTAKT

Přidejte se k novému projektu.

Chcete se s námi nejdříve sejít, poznat nás a probrat své investiční portfolio? Jsme tu pro Vás formou nezávazné online konzultace i osobního setkání. Každému klientovi se chceme věnovat osobně a vyjít vstříc jeho individuálním požadavkům.
A nemusí se jednat jen o investice. Rádi se s Vámi sejdeme i v případě, že máte zájem i o jiný typ spolupráce.
Vyplňte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme zpět.

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ

  E-mail

  TELEFONNÍ ČÍSLO

  VAŠE ZPRÁVA

  RECENZE

  Osvědčili jsme se.

  „S panem Pehalem spolupracujeme delší dobu, Podílel jsem se již na 3 projektech, které vždy byly dotaženy do zdárneho finále a společně investujeme dál.“

  Dalibor J.

  „Investiční horizont byl 3 roky a již po roce a půl firma splatila své závazky včetně úroků a bonusů za předčasné splacení.“

  Dominik K.

  „Koupili jsme dům na Kořenci pro krátkodobý pronájem. O jeho správu se nám pořád stará Develoria, za což firmě děkujeme a těšíme se na další společné investice.“

  Brenna

  „Koupili jsme dům a od Develorie jsme získali maximální možný servis. Doporučujeme!“

  Manželé S.

  „Investoval jsem s firmou již vícekrát a vždy jsem byl spokojený s profesionálním přístupem.“

  František CH.

  „Develoria ode mě koupila nemovitost, kterou následně proměnila cestou house flippingu. Utržený kapitál za prodej nemovitosti mi pomohla dále investovat. Děkuji za spolupráci.“

  Tomáš V.