Zajímá Vás více?

Projekt roku – Golfové domy Kořenec si zasloužili medaili!

Projekt Develorie, golfové domy na Kořenci, získali cenu Projekt roku 2017.

Golfové domy Kořenec zaujaly porotu v soutěži Realitní projekt roku, která jim udělila Cenu architektů v Jihomoravském kraji 2017. Tato přehlídka nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech se snaží o zviditelnění kvalitních projektů, které lze aktuálně najít na trhu. Kromě architektů hlasuje i porota složená z realitních odborníků a veřejnost.

Projekt Develorie, golfové domy na Kořenci, získali cenu Projekt roku 2017.

Uděleného ocenění si velmi vážíme. Těší nás o to víc, že se nám jej povedlo získat v opravdu silné konkurenci. René Hradecký, zástupce společnosti Conventia, která soutěž Realitní projekt roku každoročně organizuje, v rozhovoru pro server ceskestavby.cz uvedl, že „do letošního ročníku soutěže bylo přihlášeno přes 60 projektů.“ Dodal také, že rok od roku se zvyšuje kvalita projektů, které se do soutěže přihlásí.

Více se o soutěži můžete dočíst zde.

Golfové domy na Kořenci - projekt roku 2017.
Golfové domy na Kořenci - projekt roku 2017.
KONTAKT

Přidejte se k novému projektu.

Chcete se s námi nejdříve sejít, poznat nás a probrat své investiční portfolio? Jsme tu pro Vás formou nezávazné online konzultace i osobního setkání. Každému klientovi se chceme věnovat osobně a vyjít vstříc jeho individuálním požadavkům.
A nemusí se jednat jen o investice. Rádi se s Vámi sejdeme i v případě, že máte zájem i o jiný typ spolupráce.
Vyplňte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme zpět.

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ

  E-mail

  TELEFONNÍ ČÍSLO

  VAŠE ZPRÁVA

  Sdílejte nás na
  YOUR COMMENT