Zajímá Vás více?

Netradiční bydlení zaujalo i v České televizi

O projektu Develorie, golfových domech Kořenec, mluví v reportáži České televize jako o netradičním bydlení.

Netradiční bydlení, Golfové domy Kořenec, si vysloužilo pozornost reportérů ČT, kteří o něm natočili krátkou reportáž pro Události v regionech. V souvislosti se Stavebním veletrhem, který probíhal na brněnském výstavišti, se v Událostech mluvilo o současných trendech v bydlení. A právě naše golfové domy se staly příkladem moderního a originálního přístupu, který v sobě spojuje možnost individuálního řešení dispozice domu a luxusního zázemí.

Klientů, kteří mají zájem o netradiční bydlení, atypické rodinné domy nebo zážitkovú nemovitost, neustále přibývá. Podle Asociace developerů zohledňují při výběru nemovitosti nejen lokalitu a tvar budovy, ale především právě možnost nadstandardního vybavení.

Interiér golfových domů Kořenec lze uspořádat dle přání klienta, jde vytvořit až 5 pokojů a určit si umístění terasy.  Zákazníci si také mohou zvolit, zda chtějí mít uprostřed domu atrium, nebo ne. Jeho vybavení a využití je pak také zcela odvislé od jejich přání.

Více se můžete dozvědět přímo v reportáži.

O projektu Develorie, golfových domech Kořenec, mluví v reportáži České televize jako o netradičním bydlení.
KONTAKT

Přidejte se k novému projektu.

Chcete se s námi nejdříve sejít, poznat nás a probrat své investiční portfolio? Jsme tu pro Vás formou nezávazné online konzultace i osobního setkání. Každému klientovi se chceme věnovat osobně a vyjít vstříc jeho individuálním požadavkům.
A nemusí se jednat jen o investice. Rádi se s Vámi sejdeme i v případě, že máte zájem i o jiný typ spolupráce.
Vyplňte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme zpět.

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ

  E-mail

  TELEFONNÍ ČÍSLO

  VAŠE ZPRÁVA

  Sdílejte nás na
  COMMENTS

  Just say Your opinion.

  YOUR COMMENT