Zajímá Vás více?

DLUHOPISY

Chcete investovat?
Investujte s námi s úrokem 6,60 % ročně.

Nehazardujte s financemi.
Pomůžeme vám chytře investovat.

Hledáte smysluplnou investici, díky které vytvoříte či doplníte své investiční portfolio? Investujte s námi do budoucnosti v bydlení. Své aktivity dělíme do tří hlavních pilířů v oblasti nemovitostí. Každý projekt plánujeme do sebemenšího detailu. Díky tomu víme, kdy se vyplatí investovat a kdy je lepší dát ruce pryč. Nejenže každý projekt realizujeme sami, podílíme se navíc i třetinovým vkladem. Naší práci totiž maximálně důvěřujeme. A jsme v tom s vámi na jedné lodi.

Objem emise: 10 000 000 Kč
Hodnota dluhopisu: 50 000 Kč
Roční úroková sazba: 6,60 %

Úrokový výnos bude vyplácen vždy k 1. 1., 1. 4., 1. 7. a 1. 10. každého kalendářního roku až do splatnosti. Den konečné splatnosti Dluhopisů je stanoven na 1. 7. 2023.

Informace o dluhopisu

 

Stáhnout PDF

Emisní podmínky

 

Stáhnout PDF

Referenční projekty

 

Prohlédnout

Úspěšné portfolio není jen výsadou zkušených obchodníků. Začít investovat můžete i vy. Emise dluhopisů je jednoduchý způsob, jak se podílet na velkých projektech s výnosným ziskem. Navíc nemusíte nic aktivně řídit. Díky našemu kapitálu máte jistotu, že své prostředky investujete do projektů, kterým sami věříme. Ročně pak inkasujete smluvený úrok 6,60 %.

3 hlavní investiční pilíře

Pronájem nemovitostí

Než abychom si nechali celý výnos z úspěšných projektů, raději si část nemovitostí držíme. Ty aktivně poskytujeme k pronájmu za účelem zisku. Tím tvoříme jednu z hlavních částí výnosného a bezpečného portfolia.

Developerské projekty

Dejte nám vhodný pozemek a my postavíme dům. A ne jen tak ledajaký! Při tvorbě každého projektu hledíme vždy na 2 důležité faktory ovlivňující jeho úspěšnost. Za prvé perfektně připravíme plán včetně milníků, za druhé si dáme maximálně záležet na designu a urbanistice jednotlivých realizací. Právě to dělá naše stavby výjimečnými.

Developerské projekty

Dejte nám vhodný pozemek a my postavíme dům. A ne jen tak ledajaký! Při tvorbě každého projektu hledíme vždy na 2 důležité faktory ovlivňující jeho úspěšnost. Za prvé perfektně připravíme plán včetně milníků, za druhé si dáme maximálně záležet na designu a urbanistice jednotlivých realizací. Právě to dělá naše stavby výjimečnými.

Flipping house

Slyšeli jste už o house flippingu – investičním trendu ze západu? Základem je nákup nemovitosti určené ke kompletní rekonstrukci a tím pádem i pod průměrnou tržní cenou. Ta je následně našimi designéry přestavěna na moderní bydlení i s kompletním vybavením. Hned poté ji tým odborníků na marketing nabízí k prodeji přes všechny dostupné kanály. Cílenou reklamou oslovíme více než 5 000 potenciálních kupců denně.

Investice do nemovitostí,
investice se stabilním vývojem

Graf vývoje cen nemovitostí v Česku za posledních 15 let ukazuje, že průměrný roční růst cen nemovitostí činí 5 % s tím, že nejhlubší propad dosáhl hodnoty pouze – 4,7 %. Proto se nemusíme obávat vysokých výkyvů a investici považujeme za vhodnou do konzervativní části portfolia našich investorů.

Jistě Vás zajímá, jaká je situace na realitním trhu v době koronakrize, jaké měli vládní opatření vliv na realitní trh a jestli se vůbec vyplatí investice do nemovitostí? Více se dozvíte v článku Investice do nemovitostí v době koronakrize.

SPOČÍTEJTE SI VÝNOS Z DLUHOPISŮ.

Roční zhodnocení 6,6 %
Minimální investice 50 000 Kč
Délka investice 3 roky
Vyplácení kvartálně
Výplata*
Celkové zhodnocení* 19,8 %
Celkový zisk*
*před zdaněním

Naše nemovitosti jsou přednostně a se slevou nabízeny investorům.

Reference

D. J. – podílový investor

„S panem Pehalem spolupracujeme delší dobu, Podílel jsem se již na 3 projektech, které vždy byly dotaženy do zdárneho finále a společně investujeme dál.“

D. K. – podílový investor

„Investiční horizont byl 3 roky a již po roce a půl firma splatila své závazky včetně úroků a bonusů za předčasné splacení.“

Brenna – majitel nemovitosti

„Koupili jsme dům na Kořenci pro krátkodobý pronájem. O jeho správu se nám pořád stará Develoria, za což firmě děkujeme a těšíme se na další společné investice.“

Manželé S. – majitelé nemovitosti

„Koupili jsme dům a od Develorie jsme získali maximální možný servis. Doporučujeme!“

F. CH. – investor

„Investoval jsem s firmou již vícekrát a vždy jsem byl spokojený s profesionálním přístupem.“

T. V. – klient, investor

„Develoria ode mě koupila nemovitost, kterou následně proměnila cestou house flippingu. Utržený kapitál za prodej nemovitosti mi pomohla dále investovat. Děkuji za spolupráci.“

Často kladené otázky

Časté dotazy.

01. Proč vydáváme dluhopisy?

Jako investiční a developerská firma se v rámci své oblasti rozvíjíme dále. Nakupujeme pozemky a budovy vhodné k následné realizaci developerského projektu. Investujeme do nemovitostí vhodných k dalšímu pronájmu a peníze z cenných papírů nám umožní rychlejší růst a také expanzi do zahraničí.

02. Na co peníze použijeme?

Na nákup pozemků a budov, výstavbu developerských projektů, house flipping – převážně Praha, Brno, Bratislava, Zadar, nákup a následný pronájem komerčních areálů, bytových/polyfunkčních domů, výstavbu a následný krátkodobý pronájem zážitkového bydlení. Převážná většina vybraných prostředků putuje přímo na nákup nemovitostí, případně na jejich výstavbu či rekonstrukci, proto je vaše investice vždy zajištěna hmotným majetkem společnosti.

03. Co jsou emisní podmínky?

Jedná se o soubor podmínek, na základě kterých se dluhopisy vydávají. Vymezují práva a povinnosti emitenta a vlastníka dluhopisu. Dále upřesňují formu a obsah emitovaného cenného papíru.

04. Kdo platí z dluhopisu daň?

15% srážkovou daň odvádíme my. Vyplacené finanční prostředky jsou tedy již zdaněné.

05. Výplata dluhopisu

V den splatnosti dluhopisu dostane investor na svůj bankovní účet výnos za uplynulé období a také celou investovanou částku.

Jdete do toho s námi?

V případě zájmu o spolupráci nebo jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte přes kontaktní formulář.

[formidable id=1]